אמא אדמה - חברת גינון ועיצוב נוף
אמא אדמה - חברת גינון ועיצוב נוף

כל סוגי הדשא הסינטטי


איזה כיף לצאת לגינה ולראות מרבד ירוק ומטופח ולחשוב שהוא שם, מיטבו, גם ללא צורך בהשקייה, גיזום, כיסוח וניקוש עשבים שוטים. כבר אין ספק כי דשא סינטטי איכותי הוא הפתרון המושלם לגינה מטופחת, רעננה, חסכונית במים וקלה לתחזוקה

הוא תמיד ירוק ורענן, הוא אינו תלוי בפגעי מזג האוויר, ותמיד נעים לשבת עליו או לשחק עליו. הדשא הסינטטיהדשא הסינטטי הומצא מתוך זיהוי הצורך ותפס תאוצה בשל היותו שימושי ויעיל במיוחד. כיום קיימים המון סוגי דשא סינטטי, כך שכל אחד יכול למצוא את סוג הדשא הסינטטי המתאים ביותר עבורו.

חברת אמא אדמה ערכה בדיקה מקיפה והיא מספקת שירותי אספקת והתקנת דשא סינטטי איכותי במיוחד.

דשא סינטטי גולד -

דשא סינטטי גולד הוא דשא סינטטי איכותי. הוא מגיע בגבהים שונים (38 מ"מ, 40 מ"מ ו- 42 מ"מ) ומעניק עד 8 שנים אחריות! דשא סינטטי גולד מעניק לגינה מראה טבעי בזכות שילוב הגוונים החומים והירוקים בצורה טבעית במרבד. צפיפות הסיבים הגבוהה מעניקה לדשא עמידות וחוזק והוא עמיד מפני קרני UV.

דשא סינטטי נפוליאון -

דשא סינטטי נפוליאון הוא סוג הדשא הסינטטי הנפוץ והנמכר ביותר בישראל. גם הוא מגיע בגבהים שונים (38 מ"מ, 40 מ"מ ו- 42 מ"מ), הוא בעל צפיפות סיבים גבוהה והוא מתאים במיוחד לאקלים הישראלי. המרקם הנעים והנוח של דשא סינטטי נפוליאון, וןהעמידות הגבוהה ששלו, הם שהפכו אותו לנפוץ כלכך. הוא מגיע ב- 4 גוונים שונים טבעיים, וחלה עליו אחריות של 5 שנים. התקנת הדשא הסינטטי ע"י חברת אמא אדמה, תעניק לרוכש אחריות נוספת של שנתיים

דשא סינטטי קומנדו -

דשא סינטטי קומנדו הוא דשא משובח המיובא באופן בלעדי ע"י חברת אמא אדמה. דשא סינטטי קומנדו מתעטר אף הוא בצפיפות סיבים גבוהה מאוד, והוא מגיע באורכים שונים. דשא סינטטי קומנדו עומד בתו התקן האירופי ולכן, הוא נפוץ במגרשי כדורגל ברחבי אירופה. גם דשא סינטטי קומנדו עמיד מאוד ומתאים לאקלים הישראלי. הוא נראה כמו דשא טבעי ומטופח לאורך זמן. ברכישתו, חלה עליו 8 שנים אחריות ע"י חברת אמא אדמה.

דשא סינטטי אס-טופ -

דשא סינטטי אס טופ הוא דשא סינטטי באיכות גבוהה, המגיע במספר גבהים (38 מ", 40 מ"מ ו- 42 מ"מ) דשא סינטטי אס טופ מבטיח אחריות של 8 שנים בשמירה על מראה טבעי ואסתטי. סוג דשא אס טופ מגיע ב- 2 גוונים שונים של ירוק טבעי.

דשא סינטטי תלתן -

דשא סינטטי תלתן נראה כמו מרבד דשא טבעי במיוחד בזכות הגוונים הירוקים צהובים המאפיינים אותו, ובזכות שילוב סיבים ישרים ומקורזלים. דשא סינטטי תלתן מגיע אף הוא עם אחריות של 8 שנים

צפיפות הסיבים הגבוהה מבטיחה עמידות לאורך זמן גם בתנאי תנועה מרובה ע"י הולכי רגל רבים ולכן הוא מתאים בעיקר באזורים הומי אדם.

דשא סינטטי קיסר טופ -

דשא סינטטי קיסר טופ הוא הטופ שבין סוגי הדשא הסינטטי. הוא נחשב לסוג הדשא הנפוץ והנמכר ביותר בעולם בזכות הסטנדרטים הגבוהים המאפיינים אותו. צפיפות סיבים גבוהה, מראה טבעי המגיע ב- 2 גוונים של ירוק, עמידות גבוהה, התאמה מושלמת לאקלים הישראלי, ומרקם מנצח ונעים מאוד למגע והוא מגיע עם 7 שנות אחריות אך שומר על צורתו שנים רבות יותר.

חברת אמא אדמה מייבאת סוגי דשא סינטטי איכותיים במיוחד ועובדת ברמת גימור גבוה מאוד המבטיחה לכם גינה מטופחת ויפה לאורך זמן. התקנת הדשא ע"י חברנו, תבטיח עמידות ואחריות נוספת